5 Ocen

Marcin
5

Witam. Ukończyłem szkolenie na serwisanta podgrzewaczy i kotłów gazowych, z którego jestem bardzo zadowolony. Zajęcia teoretyczne poparte praktyką na żywo ( wiele modeli urządzeń różnych wiodących na rynku firm). Wszelkie wątpliwości rozwiązywane na bieżąco przez prowadzącego, ukierunkowanie na najczęściej popełniane błędy. Sala wykładowa dobrze przystosowana do prowadzenia zajęć na żywym organizmie. Dawno nie byłem na tak rzeczowym i merytorycznym szkoleniu. POLECAM.

Jacek
5

Szanowni Państwo chciałbym wyrazić podziękowanie za udział w szkoleniu dotyczącym zasad działania ,diagnostyki , naprawy i konserwacji kotów oraz term gazowych. Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo przyjaznej formie i atmosferze. Zajęcia teoretyczne i praktyczne wyjaśniały wszystkie wątpliwości dotyczących budowy i działania urządzeń gazowych .Prowadzący zajęcia z wielką cierpliwością przekazywał nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Bardzo dobrze przyjęta formuła szkolenia obejmująca teorię , praktykę i później zajęcia z serwisantami odpowiadała mi bardzo. Zdobyta wiedza posłużyła do podjęcia działalności gospodarczej a kurs był pierwszym krokiem w odbyciu podróży z serwisem kotłów gazowych. Bardzo dziękuję za Państwa pracę , bardzo chętnie będę polecał szkolenie na serwisanta . Pozdrawiam z poważaniem Jacek.

Mariusz
5

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Zajęcia teoretyczne poparte bardzo dużą ilością praktyki na stanowiskach. Sala bardzo dobrze przystosowana do prowadzenia zajęć i nauk praktycznych. Wykładowca z ogromna wiedza, nauczy i udzieli odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Dodatkowy dzień zajęć/serwis w terenie, na realnych usterkach czy konserwacjach. Gorąco polecam.

Janusz
5

Dzień Dobry. Pozytywnie oceniam szkolenie w firmie Gromgaz. Prowadzący szkolenie Pan Witalij umiejętnie przekazywał wiedzę i odpowiadał na pytania.

Ireneusz
5

Witam. Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony. Teoria była poparta dużą ilością zajęć praktycznych. Szkolenie polecam dla osób które mają zdolności manualne i zmysł techniczny.

Napisz opinię