Opinie o kursach

Nasza efektywność i wysoki standard szkoleń zostały wielokrotnie docenione przez zadowolonych Klientów i Instytucje. Część z nich chciała się tą pozytywną energią podzielić, wystawiając nam dobre opinie.

5,0
104 opinii łącznie
Znakomita100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Bardzo słaba0%

Dawid

19 września 2025

Najlepsze szkolenie w jakim miałem możliwości uczestniczyć, bardzo dużo wiedzy teoretycznej jak i również praktycznej, bardzo intensywne szkolenie prowadzący znakomicie prowadził zajęcia Pozdrawiam Dawid.

Dawid

Wojciech

14 września 2025

Właśnie ukończyłem kurs na serwisanta kotłów gazowych.. Nie spodziewałem się tak dobrego wykładowcy,,, a miałem ich wielu. Atmosfera przyjacielska i bezstresowa 🙂 Choć same egzaminy były poważne,, Takie kursy można polecić każdemu kto trochę chce , Przy okazji pozdrawiam i dziękuję

Wojciech

Jacek

12 września 2025

Kurs w peni spełnił moje oczekiwania. Wielki atut ośrodka to bogate zaplecze sprzętowe. Prowadzący (dzięki za wszystko, jesteś najlepszy!) z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną, którą potrafi przekazać w przystępny sposób, chętnie odpowiadając na pytania i cierpliwie wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Bardzo wartościowy, godny polecenia kurs.

Jacek

Bartosz

18 sierpnia 2025

Szkolenie organizowane przez firmę Gromgaz oceniam bardzo wysoko. Prowadzący posiada ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, a sposób, w jaki tłumaczy zagadnienia, jest jasny i praktyczny. Dużym plusem jest to, że zachęca do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów, co pozwala szybciej i lepiej zrozumieć tematykę. Z czystym sumieniem polecam i zachęcam do udziału w szkoleniu organizowanym przez firmę Gromgaz.

Bartosz

Dariusz 30 - 05 - 2025 r

14 lipca 2025

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Gromgaz za profesjonalnie przygotowany kurs serwisanta kotłów gazowych. Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości szkolenia i chciałbym w szczególności wyróżnić dwie osoby , które miały ogromny wpływ na moje pozytywne doświadczenie : nasz wykładowca – -Jego profesjonalizm i zaangażowanie były widocznie na każdym kroku . Przekazywał swoją wiedzę w niezwykle przystępny sposób , potrafiąc wyjaśnić nawet najbardziej złożone zagadnienia w jasny i zrozumiany sposób .Jego umiejętność dzielenia się wiedzą i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania sprawiły , że nauka była efektywna i przyjemna. Panią ,odpowiedzialną za logistykę szkoleń – Dzięki niej cała organizacja przebiegła bez zarzutu .wszystko było dopięte na ostatni guzik , co pozwoliło nam skupić się na nauce .Jej skuteczność dbałość o detale sprawiły , że czuliśmy się komfortowo przez cały czas trwania kursu . Z pełnym przekonaniem polecam kurs w Gromgaz każdemu ,kto szuka kompleksowego i rzetelnego szkolenia w zakresie serwisu kotłów gazowych .Profesjonalizm prowadzącego i wzorowa organizacja to gwarancja , że czas spędzony na kursie będzie wartościową inwestycją w rozwój zawodowy. Pozdrawiam i dziękuję Dariusz Kozłowski

Dariusz 30 - 05 - 2025 r

Adam

7 lipca 2025

Najlepsze szkolenie jakie odbyłem, więc zdecydowanie polecam. Cala ekipa zorganizowana perfekcyjne , to ludzie na odpowiednim miejscu. Wykładowca pierwsza klasa. Jego kompetencje oraz sposób przekazania wiedzy godny naśladowania. Brawo dla Pana i całej załogi.

Adam

Łukasz

20 maja 2025

Jestem przekonany, że trafiłem na najlepszy kurs-szkolenie w Polsce. Prowadzący., który wykładał nam całą wiedzę pełen cierpliwości, opanowania i prawdopodobnie najlepszy fachowiec od kotłów, a do tego umie przekazać wiedze i chce przekazać. Bardzo istotne jest, że w razie „pomroczności jasnej” jak się zadzwoni, to pomogą. Bardzo miła i pomocna Pani koordynator. Pozdrawiam łukasz z Sieradza.

Łukasz

Robert

15 maja 2025

Szkolenie prowadzili wybitni specjaliści o ogromnej wiedzy, którzy nawet skomplikowane zagadnienia prezentowali w przejrzysty i przystępny sposób. Nie istnieje pytanie związane z branżą, na które nie potrafiliby odpowiedzieć. Nie ma co ukrywać, że ich kompetencje cechują się zarówno głębią, jak i uniwersalnością. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętności klarownego przekazywania informacji przez prowadzących, uczestnicząc w kursie, poszerzyłem swoje kwalifikacje i zdobyłem cenne umiejętności. Szczególnie wartościowa okazała się praktyczna strona szkolenia, której elementy znacząco usprawniły moją codzienną pracę.

Robert

Jarek

9 maja 2025

Jestem po kwietniowym szkoleniu i jestem bardzo zadowolony ze szkolenia oraz z kontaktu po szkoleniu. Profesjonalna obsługa z bagażem doświadczeń.

Jarek

Marek

5 maja 2025

Witam. Jestem po marcowym szkoleniu. Prowadzący posiada duże doświadczenie. Ogromna dawka wiedzy poparta praktyką. Bardzo miła atmosfera na kursie. Gorąco polecam.

Marek